Sklep-old

Zeszyt do rodzajników
już z miniKursem wymowy!

Przygotowałam dla Ciebie super dodatek wspierający naukę z Naszym Zeszytem. To miniKurs wymowy, z którym poznasz 32 triki do szybkiej poprawy Twojej wymowy!

“Każdy musi poświęcić mniej lub więcej czasu na naukę, ale tylko Ty decydujesz o tym, jak ten czas spędzisz.”

UCZ SIĘ SPRYTNIE I SZLIFUJ WYMOWĘ!

Przygotowałam dla Ciebie super dodatek wspierający naukę z Naszym Zeszytem. To miniKurs wymowy, z którym poznasz 32 triki do szybkiej poprawy Twojej wymowy!

Jeśli tak, to ten zeszyt JEST narzędziem dla Ciebie!

Co znajdziesz w Zeszycie?

Przygotowałem dla Ciebie wiele cennych wskazówek i porad, które pomogą Ci w procesie zapamiętywania. 

Dzięki nim będziesz mógł/-a nauczyć się trwałego zapamiętywania nie tylko teorii, ale również praktyki. Wszystko to, abyś mógł/-a w pełni wykorzystać swoje umiejętności i możliwości.

Zeszyt do rodzajników +
miniKurs wymowy

Masz w głowie totalny miszmasz, a na dodatek nie wiesz, czy Twoja wymowa jest poprawna? Weź do ręki Zeszyt do rodzajników, usiądź wygodnie i razem ze mną uporządkuj pamięciowy bałagan! Zadbam również o to, byś się nie znużył i nie zniechęcił.

Kurs, podobnie jak Zeszyt do rodzajników podzielony jest na krótsze części, dzięki czemu nie doznasz „przeładowania” materiałem. Możesz mi wierzyć, że z tym kursem wymieciemy wszystkie luki z pamięci i zastąpimy je dożywotnimi informacjami. Gotowy? No to sprzątamy!

Zamów Produkt

Zeszyt do rodzajników z notesami

147 zł

Zeszyt do rodzajników + 3 notesy klejone (po 50 kartek), słowniczek + quiz do zeszytu (e-book)

Tylko miniKurs

197 zł

miniKurs wymowy WSZYSTKICH słówek do rodzajników - online (25 lekcji, 32 triki, które poprawią Twoją wymowę) Wskazówki od najlepszego trenera niemieckiej wymowy Lukasa Wolskiego!